gornjirahici 681x392Derbi dvije prvoplasirane ekipe Prve lige TK odigran je jučer. Gornji Rahić je dočekao Čelić, a gosti su na kraju slavili sa 1:2.

Na stadionu Šljevik okupilo se oko 700 ljubitelja fudbala, a popularna Rahićka raja se pobrinula da atmosfera bude bolja nego na većini premijerligaških stadiona.

Rezultat nakon prvog poluvremena bio je 0:0. Čelić je poveo golom Hodžića u 53. minuti, na 0:2 povisio je Mehmedovića u 66. minuti, da bi konačan rezultat deset minuta prije kraja meča postavio Kešinović.

Nakon 20. kola Čelić ima 51 bod, odnosno 15 više od drugoplasiranog Gornjeg Rahića te je plasman u viši rang veoma izvjestan.