U nedjelju 10.03.2019.godine naša ekipa u Dubokom Potoku otvarila je drugi dio sezone. Ingram zauzima sedmo mjesto sa tri boda manje od Rahića. U prvom kolu jesenjeg dijela Ingram je upisao pobjedu protiv naše ekipe u Rahiću rezultatom 0:1.

XVI kolo Prve lige TK

NK “Ingram” Duboki Potok- FK “G. Rahić” 0:0 (0:0)

Velika borba naših igrača na nezgodnom gostovanju u Dubokom Potoku. Stvorili smo najmanje pet čistih situacija za postizanje gola, lopta je bukvalno šetala po gol liniji domaćeg gola. Zatim stativa Kešinovića, projektil Đonlića koji je išao pod samu prečku, al domaći golman Zukić fenomenalno to brani. Gol domaćina kao da je bio začaran. 
duboki
Moramo pohvaliti veliku želju i borbu naših igrača, a posebno nas može radovati zajedništvo naših igrača. 

Također, zahvaljujemo se našim navijačima na podršci kojih je danas bilo najmanje 40 u Dubokom Potoku. Vidimo se ponovo u nedjelju, kada u Rahić dolazi Doboj Istok.

RAHIĆ: Kordić, Haušić, Avdić, Mušić, Bošnjaković,- Ibrišimović (K), Ibrahimbašić, Đonlić,- Smajlović (od 85’ Jukanović), Nukić, Kešinović 

Neiskorištene izmjene: Bećirović, Tirić, Martinović, Kočić i Murselović

Zbog tri žuta kartona utakmicu su propustili Bošković i Čaušević 

Trener Stevo Blagojević

Autor: fb FK Rahić